| 2000valentin a întrebat:

sper ca am ales bine categoria, in fine. Sunt intr-o relatie la distanta cu o fata de ceva timp, ne iubim foarte mult, eu sunt din Focsani si ea e din Barlad. Problema noastra ca vrem sa ne intalnim,nu mai suportam distanta, vreau sa o iau in brate si nu pot, as vrea sa o am aproape sa o alint, sa o sarut...dar nu pot

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te sui in masina, in tren si in 1 ora esti acolo ce asa mare scofala?

| R0R0 a răspuns:

De ce nu va intalniti?

| iMuss a răspuns:

Vine pastele, ai o " scuza " sa te duci la ea si sa-l sarbatoriti impreuna, ar fi dragut.