| Okkultist a întrebat:

sper ca nu am gresit categoria, stiu aceeasta melodie la multe isntrumente, dar cum se pronunta, nu prea am invatat, trebuie sa-mi iau un profesor de limba blugara, ador limba asta. Cum se pronunta versurile aceestea va rog mult ajutati-ma am dat si acordurile la chitara pentru cine nu le stie. Va rog din inima. Funda promit. Azis Mrazish http://tabs.ultimate-guitar.com/......sh_crd.htm

Răspuns Câştigător
| iuliaa27 a răspuns:

Incearca sa intri pe Google Translate si sa dai ascultati. Nu stiu daca iti este de ajutor, dar....macar am incercat.