| aLexXx_5256 a întrebat:

Stie cineva cum pot avea mai mult energie dar fara nu stiu ce diete sau energizante. Un suc natural sau un fruct care da mai multa energie...sau orice altceva dar sa dea energiebig grin

3 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Depinde la ce te referi tu prin energie: daca vrei sa fi hiperactiv iti recomand o tona de zahar... daca vrei sa fi mai activ si sa ai o stare de dispozitie mai buna, orice fruct(in special citricele) te-ar ajuta.big grin Succes

| gigel68 a răspuns:

Amfetamina