| Anonymouyse a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si peste 3 saptamani am banchetul de clasa aVIIIa.

Problema e ca nu stiu cum anume sa ma imbrac, si m-am gandit sa-i intreb si pe colegi dar si ei sunt indecisi.

E o mica-mare problema, sunt cam slab, am 1, 67 inaltime si vreo 48 kg.

E un moment important in viata, cred eu asa ca as vrea sa fiu cat mai original insa nu ma-mbrac chiar la costum adica n-as vrea pantofi poate pantofi sport/tenisi.

Vreau poze. daca se poate daca nu in scris.

Dau funda.

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu-mi inchipui un baiat la banchet in adidas sau ma rog...
la noi nu este asa de greu eu am vorbit cu colegii mei si ei isi iau pur si simplu costum si camasa
i-ati si tu asa si iti alegi culoarea la camasa ca rochia fetei (daca mergi) daca nu ce culoare iti place

| DelphhiN a răspuns:

Buna...uite eu am gasit ceva. sper sa-ti fie de folos.;) http://www.ziare.com/........fundissa

| Ingerash a răspuns:

Ai pytea sa te imbraci in blugi si tricou, e cool si comod

| redruM a răspuns:

Poze nu am...dar si eu sunt in aceeasi situatie...sunt clasa a 8a si am banchetul peste 3 saptamani.Parerea mea este sa te imbraci cat mai obisnuit, dar nu foarte obisnuit, dar nici prea iesit din comun petru ca vrei atrage prea mult atentia.Eu cel putin voi veni in pantaloni,o camasa,, o cravata subtire si niste pantofi casual; ii spui doamnei de la coafor sa iti faca o freza cu care ti-ar sta bine, putin parfum si gata.

| Vanessa_7195 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu niste blugi negri si o camasa sau o bluza... ceva mai kool o sa iti stea bine baietii de la mine din clasa asa au fost imbracati

| pletea a răspuns:

Camasa alba.cravata si apoi costumul negru

| HideeNsEEk01 a răspuns:

Pai la varsta ta esti destul de slab deci nu cred ca iti gasesti hainele sau incaltaminte greu. Eu ti-as sugera un tricou Albastru daca ai tricouri albastre unul la alegerea ta. Niste Blugi negri tot la alegerea ta sau o pereche care sa scoata in evidenta tricoul. O geaca neagra de piele si niste Adidasi sau Bascheti care iti plac tie.big grin