| Anonymouyse a întrebat:

..
Sunt baiat, am 15 ani si peste 3 saptamani am banchetul de clasa aVIIIa.
Problema e ca nu stiu cum anume sa ma imbrac, si m-am gandit sa-i intreb si pe colegi dar si ei sunt indecisi.
E o mica-mare problema, sunt cam slab, am 1, 67 inaltime si vreo 48 kg.
E un moment important in viata, cred eu asa ca as vrea sa fiu cat mai original insa nu ma-mbrac chiar la costum adica n-as vrea pantofi poate pantofi sport/tenisi.
Vreau poze. daca se poate daca nu in scris.

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai in primul rand multi inainte
in al doilea rand ar trebui sa te imbraci asa cum te simti tu bine, cat mai comod, adica sa fii tu insuti
si tu crezi ca daca te imbraci ca in viata de zii cu zii asta o sa faca ca aceste clipe minunate ale banchetului sa nu mai fie atat de frumoase?
important e sa petreci asa cum trebuie si sa nu iti mai faci grije pentru astea

| Narcis2007 a răspuns:

La mine toti am venit in costum...numai unu o venit in blugi o camasa si o cravata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Blugi sau reiaţi închişi la culoare, o cămaşă subţirică, cu mâneci lungi, o vestă fantezi (cu imprimeuri mai bătătoare la ochi), pantofi tip mocasin, în nici un caz încălţăminte pentru sport!
Dacă vrei un plus de informare, dacă vrei să te relaxezi ori să te distrezi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/