| Anonymouyse a întrebat:

..
Sunt baiat, am 15 ani si peste 3 saptamani am banchetul de clasa aVIIIa.
Problema e ca nu stiu cum anume sa ma imbrac, si m-am gandit sa-i intreb si pe colegi dar si ei sunt indecisi.
E o mica-mare problema, sunt cam slab, am 1, 67 inaltime si vreo 48 kg.
E un moment important in viata, cred eu asa ca as vrea sa fiu cat mai original insa nu ma-mbrac chiar la costum adica n-as vrea pantofi poate pantofi sport/tenisi.
Vreau poze. daca se poate daca nu in scris.
Dau funda...

6 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei*! poti incerca o camasa alba neagra sau orice culoare vrei tu in afara de galben verde sau rosu pentru ca artrag prea multe priviri si e cam ciudat.O camasa mai inchisa la culoare, niste blugi de orice culoare si niste tenesi sau adidasi sunt okhappy...o sa arati foarte bine cu orice o sa fii imbracathappy...Bafta si distractie placuta la banchethappy

Răspuns utilizator avertizat
| dani9354 a răspuns:

Buna, incearca "moda" adoptata de catre Dan Negru, clasici blugi, pantaloni de orice fel in combinatie cu tenisi, camasa, bretele si papion, chiar ii foarte cool in randul tineretului.happy

| Biia_1274 a răspuns:

Eu as zice o camasa (dupa preferinte) eventual putin mai larga, niste blugi si tenesi.In niciun caz ceva pe gat pentru ca iti va fi cald si cu costum e incomod si nu prea vad eu persoane carora sa le placa la costum. Sper ca te-am ajutat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am răspuns deja de două ori la întrebarea asta...