| Anonymouyse a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani si peste 3 saptamani am banchetul de clasa aVIIIa.
Problema e ca nu stiu cum anume sa ma imbrac, si m-am gandit sa-i intreb si pe colegi dar si ei sunt indecisi.
E o mica-mare problema, sunt cam slab, am 1, 67 inaltime si vreo 48 kg.
E un moment important in viata, cred eu asa ca as vrea sa fiu cat mai original insa nu ma-mbrac chiar la costum adica n-as vrea pantofi poate pantofi sport/tenisi.
Vreau poze. daca se poate daca nu in scris.

1 răspuns:
| DianaScorpio a răspuns:

Eu una spun ca la un asemenea eveniment cel mai indicat este sa mergi in costum, camasa si pantofihappy Nu de alta, dar la baieti, nu sunt prea multe optiuni in ceea ce priveste hainele elegante.