| Armando_Damian_1995 a întrebat:

asi avea si eu nevoie de niste sfaturi
Cam de vreo 2 saptamani asa a inceput sa-mi placa de o colega din clasa nu stiu daca si ea ma place sau nu thinking dati-mi si mie un sfat cum pot afla daca si ea ma place cai cam complicata problema la mine deoarece ea e genu sa tina inauntru ceva gen
fata cuminte care se lasa greu

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

E in clasa cu tine? Atunci fi mai deschis, incearca sa glumesti cu ea, sa vorbesti, cand ai nevoie de ceva, cere-i ei, intreba-o diferite chestii "ti-ai facut tema?" "ma ajuti si pe mine, te rog frumos? "
Daca si ea iti raspunde cald si arata o oarecare simpatie fata de tine, marturiseste-o ca o placi si ca ai vrea sa fii cu ea si vezi ce raspuns primesti.
Eu sper sa fie unul pozitiv. happy Succes!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Invit-o undeva si vorbeste cu ea deschis

| carlyhalatz a răspuns:

Pai te place daca tot se baga in seama cu tine, daca te priveste mai tot timpul, daca incearca sa se imprieteneasca cu prietenii tai pentru a fi mai aproape de tine.iti dai seama mai ales in ce fel se uita. funda?

| GreysFace a răspuns:

Fetele care se lasa greu convinse de baieti au ceva ascuns pe care il arata doar persoanei iubite. Eu una asa cred. Sincer daca o cunosti si nu esti in situatia mea ( citeste-mi intrebarea si daca ai vreun sfat da-l ) laughing cred ca ar trebui sa te apropii mai mult de ea. Sa vorbesti cu ea sa o intrebi despre scoala la inceput. Deodata ce sunteti colegi. Iar apoi ea te va simti mai apropiat daca vorbesti mai mult cu ea si ve-ti incepe sa discutati despre chestii care nu tin doar de scoala. Si cine stie poate o sa te placa si ea daca acum nu te place. BAFTA! :*

| Armando_Damian_1995 explică:

Mersi mult la toti pentru sfaturi