| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a IX-a si pe semestrul 2 vreau sa ma mut la o alta clasa, la acelasi profil, deoarece nu m-am integrat bine in actuala mea clasa, dar acesta nu este un motiv prea intemeiat. Ce as mai putea spune in cererea catre director chiar daca nu este adevarat. Va rog sa-mi dati voi alte motive.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| MiddleFingersUpIfYouDontGiveAFuck a răspuns:

BUNA! eu trec in cl. a 6 a si ma mut la o clasa specializata in pictura la octav bancila.inainte eram la handbal la L.P.S. apoi am renuntat deoarece era prea multa alergatura. daca mi se vor pune intrebari voi spune ca nu ma intelegeam cu colegii si chiar asa era. Sper ca te-am ajutat.