| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a IX-a si pe semestrul 2 vreau sa ma mut la o alta clasa, la acelasi profil, deoarece nu m-am integrat bine in actuala mea clasa, dar acesta nu este un motiv prea intemeiat. Ce as mai putea spune in cererea catre director chiar daca nu este adevarat. Va rog sa-mi dati voi alte motive.

Multumesc mult!

1 răspuns:
| Yoooy a răspuns:

Spunele ca te agreseaza..ca din cauza lor nu poti sa te concentrezi la ora sunt prea galagiosi ......ca cand esti ascultat sau iesi la tabla te intimideaza ca rad din banca la fiecare cuvanth pe care il spui. funda:X:*?