| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa a IX-a si pe semestrul 2 vreau sa ma mut la o alta clasa, la acelasi profil, deoarece nu m-am integrat bine in actuala mea clasa, dar acesta nu este un motiv prea intemeiat. Ce as mai putea spune in cererea catre director chiar daca nu este adevarat. Va rog sa-mi dati voi alte motive.
Merci mult!

2 răspunsuri:
| alexa19 a răspuns:

Bunahappy,paithinking: ai putea spune la clasa respectiva unde vrei sa tu sa muti este un prieten bun de al tau s-au o prietena apropiata si ca ai dori si tu sa fi cu el/ea in clasa,ai putea sa spui ca nu intelegi cu colegii tai cei noi si cu cei de la clasa la care vrei sa te muti te intelegi mai binebig grin, cam astea ai putea sa mai scrii, parerea meabig grin.
Sper ca te-am ajutat cat de cathappy
Sucees si sarbatori fericite!

| timidd a răspuns:

Baaaaa sa-i zici la director ca aia te pun capra prea des hahahaahah