| Angelique a întrebat:

din clasa a 9-a am posibilitatea sa aleg dintre 4 clase unde vreau sa ma duc.Eu as vrea sa merg la o clasa humana(limbi) dar nu stiu ca ce as putea fi cand o sa termin a 12-a.Imi puteti da exemple va rog. Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| someOne_8792 a răspuns:

Pai iti ecomand sa te duci la real.: stiinte ale naturii pentru ca de acolo poti sa mergi la orice facultate si estii in avantaj!:X

2 răspunsuri:
| madalinacr a răspuns:

Profil umanlaughing? si nu stii cum se scrie acest cuvant? scrii human?:O lb romana unora le da batai de capwinking!

| xAimeeRO a răspuns:

Fata a intrebat ceva nu a scris intrebarea sa-i corectati voi scrisu' aaa si scuze dar u stiiu sa raspund