| Cenusa123 a întrebat:

sunt distrus! Deci, povestea mea incepe asa:Eu strang bani de 1 an si am reusit sa fac suma de 2000 de lei. Tata a venit intr-o seara si a zis sa iau banii aceia, mai exact 100, eu i-am bagat in plicul de bani si nu mai gasesc plicul.Nu am fost cu nimeni in casa, nu stiu ce am facut cu el.Am dat toata camera peste cap si nu am gasit nimic.E o suma foarte mare de bani pentru mine.Cum sa ii recuperez? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuia sai atasezi cu 2000 lei

| Sofer a răspuns:

Poate ia luat tatăl tău.

| johnnny123 a răspuns:

Si noi ce vrei sa facem? Sa venim la tine acasa si sa te ajutam sa cauti?

| Reghqen a răspuns:

Poate ții i-a luat tatal, dacă ai dat tot peste cap și nu ai găsit-o nu mai este prin casă.