| Konic23 a întrebat:

Sunt împreuna cu o fata de 9 luni. Se apropie revelionul și ea îmi spune ca nu este sigura dacă vrea sa facă revelionul cu mine, ca nu cunoaște fetele care mai vin acolo și băieții și ca l ar face cu fratele ei... adică eu sa fac revelionul intr o parte, și ea in alta parte. Vouă vi se pare normal? Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Dupa 9 luni de relatie ea nu vrea sa faceti revelionul impreuna? Inseamna ca nu are incredere in tine, scuza-ma ca iti spun, asta e parerea mea.Adica tu ai pierdut timpul degeaba cu ea, 9 luni pierdute aiurea, sperand ca ea va fi langa tine mereu cand ai nevoie, dar acum vezi si tu ca nu e asa...Mie personal mi se pare o adevarata nesimtire din partea ei, mai ziceam ca 2-3 luni treaca-mearga, nu are rost sa ma complic, dar asa? Nu e pentru tine 100/100 fata aia, doar daca ai suparat-o tu cu ceva sau daca te-ai purtat urat cu ea, de asta procedeaza asa acum.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca te cunoaste pe tine si nu-i nevoie sa-i cunoasca pe ceilalti, odata ce accepta sa fie partnera ta!
NU, nu-i normal sa-si doreasca sa-l faca unde face fratele ei, odata ce este prietena ta...
Cel mai probabil, s-a cam plictisit de tine si isi cauta altul, dar ii este jena sa-ti spuna.

| AndreeaDeea002 a răspuns:

Eu zic sa alegeți un loc comun...e cel mai bine... așa va petreceți timpul împreună.