| mihai428 a întrebat:

sunt in clasa a 6 am ramas corigent la engleza am luat media 4 pe primul semestru.Profesorul e foarte plictisitor.Ma puteti ajuta cu un sfat nu inteleg nimic ce imi preda profu

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Salut. Iti recomand sa te uiti la filme in engleza cu subtitrare in engleza. Incearca sa te uiti la documentare,in acelasi mod. Si in primul rand,invata baza, trecut, present, viitor, doar 3 forme macar de la fiecare. Bafta!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbeste cu parintii si cere-le sfatul!
Posibil sa iei ore de meditatie, daca parintii accepta.

| BlackRose03 a răspuns:

Incearca Duolingo