| 6693 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si imi place de o colega.(cred ca si ea ma place putin).O problema ar fi ca ea are deja prieten,dar totul pare mai degraba de ochii lumii. Aveti vreo idee cum as putea incerca sa "ma dau la ea..."?
Astept un raspuns potrivit, dau funditawinking!
PS: 'pretenul' ei, este prin a 10-a cred. fara ceva prea...sa se ajunga cine stie unde...

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai daca are deja prieten e cam complicat, oricum merita sa incerci totusi.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Pai,incearca sa te dai la ea.Dar depinde ce fel de fata e. Daca e genul care te ia la misto si rade, e cam nasol. Daca e mai "feminina" ai putea sa gasesti cate un subiect de discutie..de la care sa degenereze la unul mai intim, sa ii spui sentimentele, sa o intrebi daca simte ceva pentru tine...Bafta si SUCCES!

| 6693 explică (pentru BpBycaBestEVer):

O sa incerc, mersi frumoshappy