| Sabinutza1332 a întrebat:

Salut ..Ma numesc Sabina am 16 ani. Am o problema. M-am indragostit intr-un baiat de seama mea, de aceiasi zode(gemeni), in aceiasi clasa. Ne cunoastem inca de la gradinita, am fost intr-o grupa! Cind am mers la scoala cineva m-a anuntat ca no sa fiu cu ei (fratzi de gemeni ) intr-o clasa ci parale! Da la inceput eram cam trista iar dupa aia m-am acomodat si mi-am facut noi prieteni deci am uitat de >ei--gemenii! Doar pina in cl.a 9-a cind clasele s-au unit si ei au venit in clasa mea! Sa stiti ca nu am avut nici o legatura in cei 8 ani daca serios nici nu ne salutam! Am inceput cu ei a prieteni pina cind m-am indragostit in el ( se deosebesc putin dar ricum seamana) am inceput ai acorda atentie si chiar si el imi acorda! Face poze impreuna mereu, am avut foarte multe amintiri.
. pina cind i-am zi ca il simpatizez. Cred ca a fost cea mai mare greseala pe care am facut-o.El mi-a raspuns ca stie si ca si el ma place dar...(si a tacut ) Am vorbit mult pe acea tema si pina la urma nu am ramas nici prieteni nici cuplu. Si acum il mai iubesc(. Daca cineva are citeva idee cum as putea sa-l recuperez macar ca prieten va rog sa-mi raspundeti!(((

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Poate e timid baiatul si a ramas socat cand i-ai zis ca il simpatizezi sau nu vrea sa fie mai mult decat prietenie intre voi

1 răspuns:
| fishix a răspuns:

L-ai pierdut pentru totdeauna. Nu ar fi trebuit sa ii spui ca il simpatizezi... Imi pare foarte rau pentru tine