| Anonimus199 a întrebat:

.......Sunt in clasa a 8a si as vrea sa stiu daca este posibil sa ma transfer de la o scoala la alta in timpul semestrului

6 răspunsuri:
| 00Criss00 a răspuns:

Da, doar daca directorul e de acord si daca nu esti corigent pe sem 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este posibil, dar numai cu acordul consiliului profesoral [care de obicei nu este de acord]

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Din cate stiu eu nu..se poate intre semestre sau la inceputul anului happy
Bafta!

| Anonimus199 explică (pentru AnimeAnnDRa):

Mersi mult

| AnimeAnnDRa a răspuns (pentru Anonimus199):

Funda ceva happy?

| Sosetuta a răspuns:

Da daca ati aproba directorul de la scuala care vrei sa te transferi si la cea ce vrei sa te muti