| Laurențiu_Alex_1995 a întrebat:

Salut TPU, sunt în primul an de facultate la UNIBUC și am o restanta pe care nu am luat-o în toamna, mai pot sta la cămin dacă am o restanta?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| dullcat a răspuns:

Buna.Depinde cat de mare e bataia pe locuri.De obicei o restanta nu conteaza, nu va face diferenta, insa mai multe da.Succes.

| Hyperion7 a răspuns:

Conform site-ului lor oficial, citez:
"Nu au drept de cazare: – studenţii care, în anii anteriori, au înstrăinat, sub orice formă, folosință, locurile de cazare; – studenţii care au comis abateri, încălcări ale obligaţiilor contractuale; – studenţii care au înregistrat întârzieri la plata căminului mai mari de 60 de zile;"
Așa că dacă în contract menționează ceea ce tu ai zis, atunci nu, nu mai poți, însă mi-e greu sa cred totuși.
No, bafta!