| AmxMod a întrebat:

sunt intro relatie cu o fata de 3 luni aproape de ceva timp s-a schimbat foarte mult, este rece fata de mine, este orgolioasa, nu mai intra pe mine sa vorbim, raspunde foarte greu la mesaje de pe whatsapp, sau chiar deloc. ieri a fost afara cu o prietena cu o vecina, a trecut pe langa mine, ma salutat da nici nu s-a uitat la mine n-am mai vorbit cu ea de 3 zile, i-am scris un mesaj pe whatsapp si nu mi-a raspuns, m-am gandit sa nu-i mai scriu nici eu vreo 1-2 zile sa vad daca se intoarce la mine... oare ce are? ce sa fac? eu nu mai pot sta asa, innebunesc fara ea, o iubesc foarte mult. nu va bateti joc!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mai bine fara ea daca se comporta asa. E clar ca nu simte nimic.

| gabriel87000 a răspuns:

Da generatia asta de pusti ii mananca acum sa se combine frate sunt pers care se plictisesc rapid de o relatie.incearac sa vada cum e. poate ai fost un experiment pentru ea sa vada cum e sa fi gagica

| Isolde a răspuns:

Noi fetele mereu facem asa, suntem entuziasmate la inceput sa vorbim cu un baiat, vrem sa-l obtinem si dupa ce il avem nu-l mai vrem. Stii, ideea e sa nu alergi tu ca un catelus dupa ea, de obicei fetele iubesc baietii rai, care le baga in seama mai rar insa nu uita sa le ofere care un mic cadou. Incearca si tu sa nu vorbesti cu ea cateva zile, apoi da-i o floare, nu trebuie sa fie neaparat ceva spectaculos, gestul conteaza. Daca nu te ia in brate si reactioneaza la fel de rece, da-i tu papucii, nu astepta sa te umileasca ea. Oricum, ideea e, baiatu sa fie rece cu fata ca ea sa-si doreasca sa-l cucereasca. Bafta!

| Panfil_Marina_1995 a răspuns:

1.Poate a găsit pe cineva mai bun, și încearcă sa se desparte de tine, prin distanta

2..Este supărată pe tine

3. Vrea sa vadă cât de rezistenta este relația

Eu te sfătuiesc sa o întrebi, personal.

Fundita