| MiculFaraon a întrebat:

Sunt un tip mai retras asa sa zic, adica nu vorbeste gura fara mine si nu cred ca e bine sa fii nici chiar asa, adica trebuie sa ai mai mult tupeu. Ce sa fac sa fiu mai vorbaret cu prietenii / colegii? In rest sunt un tip ok. Dau funda automat. :*

2 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Stii melodia mai avem nevoie si de iarba?

ce naiba... vorbeste si gata. nu este mare scofala in a vorbi cu lumea. chiar daca zici ceva gresit nu-i bai... prima oara incearca si tu sa iti dai drumu la vorba dupa ce bei vreo 2 beri

| JoeAlb a răspuns:

Exerseaza-ti acasa vocabularul, cuvintele. Scrie-ti undeva parerile despre orice daca ai nevoie si astfel vei fi ceva mai coerent in discutii si vei avea incredere sa-ti deschizi gura.