| anonim_4396 a întrebat:

Saaalut TPU big grin.Am o boxa portabila ws-318, intrebarea mea este, cum aflu cand s-a incarcat? O incarc la pc, dar cum aflu cand s-a incarcat? Aaaa, si are vreo importanta daca este pornita sau oprita atunci cand se incarca?

Răspuns Câştigător
| Chinezw a răspuns:

Nu stiu cum afli daca e incarcat.
si da are o inportanta daca e inchis sau deschis cand se incarca :
- daca e deschis nu se poate incarca 100% ( circuitele din boxa, amplificatorul ) consuma. poate nu mult dar consuma pentru capacitatea lor + ca imbatraneste acumulatorul.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum sa stii.De obicei se tine la incarcat(inchisa)1-2 ore.

| VirusS97 a răspuns:

Nu poţi laughing

Răspuns utilizator avertizat