| JohnSeed a întrebat:

Trebuie sa scriu un fel de scrisoare unei fete de care imi place foarte mult si am nevoie de putina inspiratie. Vreau sa fie cat de cat jucaus, pentru ca o stiu de ceva timp si ne cunoastem relativ bine. Dau funda daca dati o idee creativa!
(Apropo, scrisoarea e surpriza, deci nu se va astepta deloc.)

4 răspunsuri:
| CrissCristina25 a răspuns:

Buna. Totul trebuie sa vina din inima, sa fie cat mai original si mai frumos. Poti incepe:

" Heii aceasta scrisoare ti-o dedic tie, fata care zambeste neincetat si atunci cand o privesc totul se invarte in jurul meu. Fata care nu se teme de nimic si imi este alaturi nu in momentele frumoase, ci in acele momente grele. Fata care ma face sa zambesc oricat de trist as fii. Iti scriu aceste cuvinte din inima aia a mea, pe care mereu o faci sa tresara cand te vede. Vreau sa stii ca esti cea mai buna si mai draguta fata pe care am intalnit-o si care vreau sa-i fiu alaturi asa cum imi esti si tu.
Tu mai invatat ce este viata, zambetul si mai ales fericirea, langa tine am invatat sa fiu eu, tu esti cel mai depret cadou de la Dumnezeu.
Prin aceasta scrisoare vreau sa iti promit ca voi fii alaturi de tine indiferent de situatie si ca te voi sprijni in tot ceea ce faci. Esti o fata simpla iar asta te face cea mai speciala. Te iubesc :*.

Este o sugestie, poti sa mai scrii ceva in ea sau sa o faci mai speciala.
Sper ca te-am ajutat.

Bafta si mult succes!

| RainmakerX a răspuns (pentru CrissCristina25):

Foarte frumos! Mi-a placut foarte mult...nu mai are rost sa scriu si eu una. Felicitari!

| CrissCristina25 a răspuns (pentru RainmakerX):

Multumesc!

| polor a răspuns:

De ce nu scrii ce simti?
Poate nu o sa fie perfect, dar va fi adevarat.
Eu sunt fata si cred ca ar aprecia ceva facut de tine, nu luat de pe net, dar e doar un sfat. Noroc!