| WorldTraveler2553 a întrebat:

trec clasa a 9-a acum și voi intra în liceul Cuza, din Ploiești.
Cineva care este de pe aici, știe dacă uniforma este obligatorie pe tot parcursul anilor 9-12?
Și nu te lasă cu barbă dacă ești băiat?laughing) Eu personal am și nu e mică.
Mulțumesc, funda.

1 răspuns:
| 1918 a răspuns:

Salut
Din cate stiu eu uniforma nu mai e obligatorie in scoli happy
Trebuie doar sa fii imbracat decent.
Legat de barba, depinde de ce profesori dai. Unii au creier si nu-ti zic nimic, altii te cearta laughing