| andreiutzu15 a întrebat:

sad!
Trec printr-un moment de criza!
Asa zisii mei prieteni nu mai vor sa stea cu mine!
Ma ignora imi fac in ciuda si nu stiu ce sa mai fac!
Nu m-am comportat de loc urat cu ei nu stiu ce am facut ca sa merit asta!
Sunt disperat!
Am compus si o melodie despre prieteni falsi in timpul asta sad!
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| eueueueueudoareu a răspuns:

Andrei,
Trebuie sa porti o discutie deschisa cu prietenii tai si sa vezi ce s-a intamplat.de exemplu poate tu stai cu cineva care nu e in anturajul lor, iar ei vor sa stea cu tine, dar nu cu acea persoana.eu sugerez sa-ti iei inima in dinti, iei o gura maare de aer si discuti cu ei, altfel nu vei sti ce s-a intamplat
P.S:e foarte bine ca iti exprimi sentimentele prin muzica!
funda? big grin

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Ignora-i si tu si gasesti alti prieteni