| Sebastian147852 a întrebat:

Salut TPU! Urmeaza sa incep facultatea si lunile care urmeaza am nevoie de ceva banuti pentru ca urmeaza diverse evenimente in luna octombrie (majorate, zile de nastere etc). Ma gandeam ca cea mai la indemana varianta este sa fac livrari.Credeti ca se poate face cu o trotineta normala, nefiind electrica? Am si masina si bicicleta, dar n-as dori sa-mi uzez masina pentru asa ceva si cu bicicleta nu ma simt la fel de sigur in trafic.Planuiesc sa fac asta cam pentru o luna jumatate cat sa-mi fac bani pentru aceste evenimente.Mentionez ca n-am probleme foarte mari cu efortul, am facut sport de performanta 9 ani, daca ar fi alte dezavantaje. Multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Strotinetă/biclă/mașină, nu contează, important de să AI jobul. Tu-l ai?