| alexutza_6470 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie daca doare rau cand iti faci o a doua gaura in ureche sau cand iti faci o gaura in buza si cum o ascund ca sa nu vada parinti! Mersii:*:*love struck

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

La ureche este foarte usor fa'ti parul intr'o parte asa facea si sora mea la buza nu stiu sincer este cel mai vizibil happy la ureche ascunzi imediat big grin bft

1 răspuns:
| andreeutzaa a răspuns:

Pai la ureche nu doare mult.Bine ceva ceva vei simtii dar va fi o chestie de secunda.Si aici poti sa il acoperi cu parul.Eu de ex am un labret lateral facut de putin(sub buza intr-o parte).Eu sunt una foarte fricoasa laughing dar mi-am facut curaj si m-am dus la un centru specializat sa il fac(sa nu le faci absolut deloc acasa, risti mari infectii).Sa zicem ca de la 1 la 10 m-a durut 3. o intepatura.Eu sunt minora( 15 ani si ceva) si ca sa te duci la centru sa il faci trebuie sa fie parintii cu tine sa semneze ceva declaratii.Ai mei au fost imediat de acord pentru ca a-ti face un piercing nu inseamna ca faci ceva rau.Sunt multe alte chestii mult mai rele.defapt nici nu il incadrez in ele. Piercingul in buza nu cred ca ai avea cum sa il acoperi.e vizibil.Nu iti poti acoperii gura.Asa pe strada poti folosi fular, dar e doar o chestie pe moment pentru ca iarna trece.si in caza desigur nu stai cu fularlaughing :*