| Ramonabaaaa a întrebat:

Hei! Doare cand iti faci a doua gaura in ureche? Cu pistolul?

Răspuns Câştigător
| BlueScreen a răspuns:

O sa te usture putin happy ti-o zic din propria experienta. Bafta :*

3 răspunsuri:
| ligiligi a răspuns:

Cu pistolul? dar cand esti bebelasi se face gaura(de obicei).Iei un ac il dezinfectezi il bagi in spirt si pacc si iti ramane o ata in ureche sa nu ti se umple iar urechea in locul gaurii. Dar te doare foarte tare.Ce crezi cand iti strapunge pielea.

| AnaTeo a răspuns:

Nu doare, cu pistolul cel putin am auzit ca nu! mie mi-a dat o colega cu acul dezinfectat, pe moment nu m-a durut, zilele urmatoare am avut mici dureri dar mi-au trecut si gaura isi revine!