| CosminaCosmm a întrebat:

va rog sa ma ajutati vreau sa imi pun piercing in limba si vreau sa stiu daca cu anestezie doare dupa ce trece anestezia adica dupa ea doare? Si ce ma sfatuiti (totus imi doresc si vreau sa imi pun)

Răspuns Câştigător
| chanelll a răspuns:

Te doare si cand ai anestezia si dupa ce trece + o sa ai limba umflata cel putin o saptamana. Trebuie sa ai foarte mare grija la ce mananci.
Sper ca te-am ajutat cat de cat.

| CosminaCosmm explică (pentru chanelll):

Si ce ar trebui sa mananc? Zimi si mie ca am doar 12 ani jum.

| chanelll a răspuns (pentru CosminaCosmm):

Pai trebuie sa mananci cu paiul in general. Oricum la 12 ani jumate nu cred ca poti sa iti faci la salon. Habar nu am. :-s

3 răspunsuri:
| IonutRonaldo7 a răspuns:

Da,o sa te doara si dupa anestezie. da de ce vrei tu sa iti pui piercing, ce ai de gand sa faci cu el nebunatico happy