| Dejavu1536 a întrebat:

va rog spuneti-mi cum se bea dintr-o bere la sticla, adica am vazut altii care beau ca nu stiu cum pun gura ca sa dea oxigen la sticla sa poata mea mai mult. Dar cum se pun gura? Mai pe scurt: Cum se bea dintr-o bere la sticla? FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Pai nu e la fel ca si dintr-o sticla de plastic? happy Nu trebuie sa acoperi toata gura sticlei, asa nu o sa iasa aerul din sticla. Trebuie sa fie mereu aer in ea. E ca si cum ai pupa pe cineva, tu te gandesti ca pupi sticla laughing dar doar jumatate din ea, nu pe toata. Buza ta de sus trebuie sa fie in sticla si sa acopere jumatate din gura sticlei si dupa bei. Mai bine de atat nu stiu cum sa-ti explic, asa ca sper ca ai inteles. :*

4 răspunsuri:
| elleme a răspuns:

rolling on the floor Lol. Cu paiul tati! rolling on the floor))

| express11 a răspuns:

O pui pe buza de sus, nu ii iei gatul in gura.incearca prima data cu o sticla cu gura mai larga.vei invata de la sine.imi vine sa rad...

| Dejavu1536 explică (pentru express11):

Da stiu e amuzant da no rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu ai baut in viata ta dintr o sticla?