| Marin321 a întrebat:

Vorbesc de o luna cu o fata, ne-am vazut de doua ori si totul a fost super.

Acum 3 zile... am inceput sa vorbesc cu ea ca de obicei si ea mi s-a parut mai rece, dar nu am spus nimic.

Dupa a inceput sa imi spuna ca a fost o greseala ca mi-a spus atatea lucruri despre ea, adica mi-a spus cam toata viata ei... efectiv tot. Si ca vrea sa nu mai vorbim despre chestii legate de viata ei personala.

Am spus ok si am intrebat-o ce s-a intamplat?

A spus ca nimic, ca si-a dat seama ca nu trebuia sa intre atat de adanc in subiect.

Problema e ca eu m-am atasat foarte mult de ea... adica ii simt lipsa, vorbim dar nu mai vorbim ca inainte.

Ii dau mesaj, imi raspunde foarte repede... dar parca nu mai e ce era.

Ce sa fac? Si mai exact cand o fata face asta... ce inseamna? Eu nu am facut nimic rau, asa cred... adica am incercat sa o ascult, sa o inteleg si sa o ajut cu ce pot.

1 răspuns:
| Csander a răspuns:

Probabil nu te place sau nu i-au placut iesirile, comportamentul tau. Nu trebuie sa intri in panica, intreaba ce are de gand mai exact ca sa stii si tu ce faci in continuare.