| mihai4000 a întrebat:

vreau sa ii zic unei fete face to face ca o plac si sa fim impreuna, dar nu stiu cum sa abordez situatia ca nu prea vreau sa fiu direct. Plus ca dupa daca e sa zica da va trebui sa o sarut si nu pot sa ii zic ma lasi sa te sarut..., vreau niste pareri, dau funda!

4 răspunsuri:
| HEDONE a răspuns:

Salut Mihai!
Eu te sfatuiesc sa te duci la ea si sa ii zici tot ce ai pe suflet.
Nu este nici o problema daca ea te va refuza, mai sunt fete stai linistit.
Eu cred ca va aprecia curajul tau de ai spune asta in fata, ceea ce unii nu au curajul sa o faca. Bafta smug

| mihai4000 explică (pentru HEDONE):

Dar nici sa ma fac de ras nu prea pot...

| HEDONE a răspuns (pentru mihai4000):

Nu ai cu sa te faci de ras.
Tu doar ii spui ce simti pentru ea, atata tot.

| mihai4000 explică (pentru HEDONE):

Tu cum i-ai zice?big grin