| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi ziceti de ce seara pe la ora 1 sau 2 ma infierbat puternic se umfla toate venele pe mine capat foarte multa energie simt ca fierb si am si foarte multa forta, dar energie am o gramada. Ce naiba am? E normal sa fie asa?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bei mult energizant.

| BaiatDeTreaba865 a răspuns (pentru darrio2007):

Esti nebun? Eu? Eu nu beau sucuri si nici nu mananc sneksuri.Chiar de mult timp.

| darrio2007 a răspuns (pentru BaiatDeTreaba865):

Nebun esti tu.Asta reiese din simptomele pe care le ai la 1-2 dimineata.Că seară nu este.

| Madesz a răspuns:

Energizant, ciocolată, cafea sau... Droguri? Zic și eu...

| Letty_Is_1996 a răspuns:

Nu.s doctor.