| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma transfer la o alta clasa din scoala. Un singur lucru ma streseaza si anume ca in clasa aceea e un baiat cu acelasi nume si ma gandesc ca daca ma transfer, copiii o sa imi spuna pe al doilea nume. (Nume pe care nu il suport). Stiu ca suna stupid dar pot face ceva in privinta asta?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și de ce nu îți place al doilea nume?

| mihai212003 a răspuns (pentru Andreeush):

Imi aduce aminte de o perioada nelacuta din viata mea... Plus ca de mic mi se spune Mihai si sunt invatat cu el.

| a2n2a a răspuns:

Le spui la profesori si colegi ca te deranjeaza sa ti se spuna pe numele ala..Il pot striga pe celalalt baiat pe al doilea nume