| ioanandrei a întrebat:

Vreau sa organizez un hint hunter pentru prietena mea,implinim un an. De vanatoarea de comori ma ocup eu,insa nu am idei pentru comoara finala. M-a pus sa ii promit ca nu voi da banii pe ceva costisitorlaughing.M-am gandit la un "carnet cu cupoane"gen fiecare cupon sa faca ceva(sa ii iau ceva,sa ii fac treburile undeva etc.)sau la un ou de ciocolata cu surprize si in locul surprizei sa ii introduc altceva in ou(un mesaj, o poza). Chiar as vrea niste idei eventual de la fete. Mersi mult

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

O cutie mare in care pui alta cutie si tot asa pana ajunge la o dimensiune mai mica. Dupa, in ultima cutie pui oul respectiv si sigilezi calumea totul.

Nu o sa uite niciodata efortul facut ca sa-l desfaca. Am primti si eu ceva de genul *sunt baiat, l-am primit de la un prieten bun de ziua mea* In fine. Era un ceas. Faza e ca am stat vreo 15 minute cu foarfeca in mana ca sa tai ambalajul sau ce naiba era ala. E haios, mai ales pentru cel care desface cadoul. *si pentru cei care il privesc*

Eu as inlocui acel ou cu un ursulet. De ce? Pai poti taia ursuletul si sa pui in el acel mesaj *poza* idk ce vrei tu sa bagi in el.

Bafta!

| ywar a răspuns:

Ia da-i un apartamentel, sa vezi ce o sa vrea hint hunter - cum zici tu - in fiecare an. happy
Sau ceva de la sexshop... happy