| Zenohells a întrebat:

vreau sa va intreb. cum pot sa ii conving pe parintii mei sa ma lase cu pirce? FUNDA...

Răspuns Câştigător
| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai explica-le ca iti doresti asta foarte mult si chestii in gen, eventual spune-le ca vrei si tu sa incerci lucruri noi cum si ei au incercat chestiile noi de pe vremea lor etc. lucruri in gen. daca nu te lasa fa-l undeva unde sa nu se vada(gen: limba, buric sau ureche)

| Zenohells explică (pentru DeatHPupp3t):

Mrsi mult...

| Zenohells explică (pentru DeatHPupp3t):

Da totusi..nus gay sa imi dau in buric eu vreau in spranceana

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru Zenohells):

Ok. e bine si acolo desi sa fie mic si cv apropiat cu culoarea sprancenii

| Zenohells explică (pentru DeatHPupp3t):

K..ms...

| Zenohells explică (pentru DeatHPupp3t):

Cica tata a zis ca daca ma prinde cu pirce in spranceana mi-l smulge. nu are cum sa faca asa ceva nu? sau da. oricum mi-l pun de ziua mea nu are ce sa zics

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru Zenohells):

Se poate...desi nu e prea normal si firesc(,) ca un parinte sa faca asa ceva. dar cel mai bine este ori sa-ti pui de ziua ta ori sa mai astepti putin. si sa-ti pui unul mai mic, de preferat culoarea sprancenei...

| Zenohells explică (pentru DeatHPupp3t):

Mersii mult.

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru Zenohells):

Nphappy poate dupa ce iti pui piercingul mi-l arati si miehappy

| Zenohells explică (pentru DeatHPupp3t):

Cu mare placere

13 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

LA ce iti trebuie asa ceva, la ce te ajuta, nu ai destula atentie si vrei si tu sa iesi in evidenta cu ceva, parerea mea este ca doar din cauza asta isi pun unii din astea.

| MonsterCookiesOo a răspuns:

Pearce* fa-ti gaura fara sa le spui alor tai apoi cand vor vede ca ti-ai facut nu au ce sa-ti mai zica xD

| Zenohells explică (pentru MonsterCookiesOo):

Pai.monster daca imi dau decat gaura fara pearce se astupa gaura

| putsa a răspuns:

Aceeas problema am si eu. Roga-te de ei si vorbeste cu calm, daca ii iei cu chesti de genu " Oricum fac ce vreau" n-ai sansewinking