| kitty00 a întrebat:

happy Vreau sa va spun ca nu am pofta de mancare. Stau toata ziua,sunt lenesa si de-abia daca ma ating de mancare. Am slabit foarte, foarte mult. Si nici mancarurile mele preferate nu le mai pot " suporta". Pur si simplu imi vine sa nu mananc nimic. straight face De mai mult timp asta insa acum fff accentuat. sad Aveti idee de ce? Cu ce mancaruri ar trebui sa incep? Ce ar trebui sa mananc dimineata, la amiaza, seara si gustarile? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Earthroot a răspuns:

Ia niste multi-vitamine si ceva pentru pofta de mancare.
Incearca sa mananci salate cu tot felul de legume, radacinoase(spanac, avocado, ridichi etc).
Fructe multe.
Seminte de chia le amesteci cu iaurt cu fruce si lasi 30 min in frigider sa se inmoaie si raceasca.E foarte bun si vara ca-i racoros, zici ca-i inghetata.Carne de peste care-i usoara, cum ar fi ton de la rio mare.
Fa putina miscare, sport, o sa-ti dea pofta de mancare.

| Anonimaa77 a răspuns:

Ar trebui sa-ti cumperi ceva vitamine de la farmacie sa-ti creasca pofta de mancare, pentru ca ai putea se te inbolnavesti ceva daca nu mananci.
Succes!:*