| AnonimHD a întrebat:

Vreau sa va zic despre cea mai intalnita problema din perioada maturitatii ( 15 ani, baiat ) si aceea cosurile.
De 5 zile eu ma dau pe toata zona cosurilor ( am cateva pe frunte si pe nas ) cu ceai de musetel + lamaie ( dim si seara ).
S-au mai vindecat cateva dintre ele dar nu toate iar in 1 saptamana as vrea sa scap de majoritatea.
Va rog dati-mi niste sfaturi despre ce alimente sa folosesc / ce masti sa-mi fac si asa mai departe.
Nu vreau sa dau banii aiurea pe tot felul de creme si solutii fara nici un efect!
P. S : Am incercat zyneryt dar fara nici un rezultat, as vrea tratamente naturale.

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Nu mai manca dulce timp de o saptamana si ai sa vezi efectelewinking

| wertori a răspuns:

Skinoren gel, e foarte bun!

| mikutssa a răspuns:

La avon sunt niste creme de curatare adica te speli cu ele pe fata de cate ori vrei sau ai chef. Eu folosesc si merge(si chiar nu am deloc cosuri) sper sa te ajutebig grin