| Anonimaaaxgar a întrebat:

Vreau și eu sfaturi: m-am certat cu o fată pe care am jignit-o urât dr tot pe Facebook pe public și i-am dat report și i-am închis contul după aceea deoarece eram supărată pe ea și acum vreau să mă împac cu ea da nu îmi răspunde nici la mesaje și nici la telefon vă rog ajutați-mă cu sfaturi cum să mă împac cu ea, funda? :-)

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu vrei dar ea nu mai vrea. Daca ai orice alta posibilitate de a comunica cu ea va trebui sa iti ceri scuze. Neconditionat.

| minrest a răspuns:

Nu mai poti sa te impaci niciodata. Daca reiei relatiile cu ea o sa se razbune. E timpul sa afli ca actiunile oamenilor au consecinte.

| BlackRose03 a răspuns:

Daca cineva mi-ar fi facut mie asta l-as fi luat de **** si i-as fi bagat otrava pe gat cu batu' in timp ce zambeam.
Las-o un timp sa uite de incident si dupa vorbeste cu ea si rezolvati situatia. Cere-ti scuze pentru felul in care ai vorbit si probabil va veti impaca.Desi nu cred ca se va intampla asta.

| AndCat26 a răspuns:

Eu zic sa lasi lucrurile asa. Pentru ca nu cred ca vei reusii sa te impaci. Las.o o perioada sa mai uite ceea ce ai facut, iar apoi poti vorbi fata in fata cu ea si sa.ti ceri scuze.

| Anonimaaaxgar explică (pentru AndCat26):

Au trecut 6 luni. Cât timp ar fi trebuit să mai treacă?