| ThatsMethod a întrebat:

Vreau si eu un metin romanesc rate 1500, sa se gaseasca p-uri gratis, sa se gaseasca in magazine iteme, armuri, arme, perle etc folositoare, si sa fie gm prietenosi.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Inainte sa intri sa joci pe vreun metin romanesc,asculta la un lup batran,uitete pe forumuri, daca vrei sa iei ban aiurea, sau sa te certi cu toti tampiti, uitete pe forum, la reclamati/echipa/playeri vei vedea tu acolo tot happy

| ĂăăAlexandra a răspuns:

Www.pvp-metin2.ro. Server romanesc PVP Iti da din start level maxim (127 cred) si iti da toate armele si armurile necesare rasei tale.Are bonusuri 0 yang la shop, tu ai 2kkk in inventar. Este originalul server al lui KENT. Astept funda :]

| valiboricean a răspuns:

Salut stiu eu un server foarte tare pvp ai otel in shop toate armele ai si epice in shop uite si linkul http://apollomt2.ro/ FUNDA?

| Ionut_Vlad_1995 a răspuns:

Metin2 4yours 1000 rata dar eu am facut intro saptamna 157 livel uitate la el poate iti place happy

| suPPer007 a răspuns:

Salut PaWer stiu eu un metin care sunt GM prietenosi si care te ajuta cu multe iteme +9 acesta este : http://www.antharos.com/
Server-ul este in englaza ca sa poata sa intre si englezi dar playeri sunt romani si GM la fel, sper sa iti placa.