| mentolol a întrebat:

Salut TPU! Zilele trecute am iesit cu o gasca de tovarăși si am fumat.Am stat in fata unei scari. Nimic nu s-a intamplat atunci.A doua zi a venit un prieten sa ma amenințe ca cum i am ars geaca cu tigara, dar eu nu stătusem langa el sau in spatele lui, dar el tot ma suspectează pe mine chiar daca nu am facut nimic.Dau funda pentru cine ma ajuta.Am nev urgent

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cine te poate ajuta sunt maica-ta sau taica-tu, ca noi nu putem merge sa vorbim cu amicul ala care te acuza de gaurit geaca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? Vrei sa ii explicam noi lui unde stăteai tu?

Dacă sunteți prieteni va înțelegeți voi.

| sierra1 a răspuns:

Cum te-am putea ajuta noi? propuneri!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă te amenință, ce mai poate să facă?

| dullcat a răspuns:

Buna.Noi nu prea avem ce sa facem. Poate altcineva a dat vina pe tine si i-a zis lui minciuna asta, sau doar fac misto de tine.Ti-a cerut si bani pentru o geaca noua sau?

| mentolol explică (pentru dullcat):

A zis sa ii dau bani pe ea, dar nu imi dau seama daca face msto de mine sau chiar crede ca eu i am arso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că i-a ars-o altcineva și te suspectează pe tine. Poate chiar crede că ești tu sau poate că e o găselniță că să se certe cu tine din alte motive.