| N0Nam3xD a întrebat:

Zilele trecute am scos o tasta fin greseala de la tastatura si am pus-o langa TV. Aseara am dormit la varamiu si am cam uitat de tasta aia.
Azi am inebunit ca nu o gaseam si s-a apucat matusimea sa faca curat si a gasit tasta... Era roasa de vreii mei care dq stie cati ani au 3-4... Avem case vecine (lipite) si mereu la mine in camera ii vezi.Masa nu cred ca ii lasa sa stea in casa ca cica fac mizerie ( e obsedata de curatenie), atat stie sa faca curat si mancare. Daca le zic sa plece ca ce... Fac si dezordine si cand vine mama tot de mine se ia ( stau in Bucuresti si sunt doar in vacanta)
Nu ii mai suport imi vine sa ma duc la ei sa le dau o palma mai ales lui masa ca aia e mai a dq."Tu nu stii ca aici nu stai numai tu ca vin si ei"
Nu mai pot la Bucuresti nu am ce sa fac e cald...
Cum as putea sa ii fac sa nu mai stea la mine in camera ca nu ii mai suport...

3 răspunsuri:
| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Cum nu ai ce face la Bucuresti? Si eu sunt tot din Bucuresti. exista parcuri (IOR, Tineretului..etc), stranduri, chiar s-a deschis si un mall in Pantelimon, deci parerea mea este ca daca stai in sectorul 2, 3 sau 4 ..sunt foarte multe locuri care trebuie vizitate ^_^

| MrsVamp a răspuns:

Deci din ce-ai scris mai sus am inteles ca ai niste copii mici, care iti sunt vecini, si vin mereu peste tine, desi nu-i suporti, si nu stii cum sa scapi de ei. Bun, atunci de ce ii lasi? Banuiesc ca nu stau la tine 24 din 24. Cand nu sunt acolo, incuie camera si iesi afara, sau ramai in casa si stai la PC, citeste, dormi, asculta muzica, sau fa ce vrei tu.
De caldura nu suferi numai tu, e peste tot dar incearca sa opresti lumina de la soare sa patrunda in camera, cu o draperie, perdea, ceva, fa dus cand ti-e prea cald, hidrateaza-te, si o sa vezi ca nu va mai fi asa insuportabil

| N0Nam3xD explică:

Nu prea am cu cine sa ies... De nervi ce am sapt asta imi iau un prieten si ma duc... Stau in pantelimon