| Anonimanonimy00 a întrebat:

Trec a 12 și vreau sa rămân pe primul semestru la liceul la care sunt acum și pe al 2 lea sa ma transfer la un liceu unde se da matematica la bac mai ușoară. Credeti ca mai pot pe sem 2 sa ma transfer?(am un prieten care a terminat și a făcut acest lucru in clasa a 12).In actuala mea clasa mai suntem 20

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

DE ce nu te muti direct din primul semestru?!

| Anonimanonimy00 explică (pentru Adry05):

Pai nu și da profa de romana interesul la liceul asta sad

| sierra1 a răspuns:

Dacă tăticu e șef de filială a partidului la putere, sigur da

| Anonimanonimy00 explică (pentru sierra1):

Prostia ta radiază?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimanonimy00):

Cine și ce ești tu să fac aprecieri legate de cantitatea de prostie?

"unde se da matematica la bac mai ușoară" - a, ăsta ești tu. Retrage-ți cuvintele nenorocitule.

| Anonimanonimy00 explică (pentru sierra1):

In continuare cred cu tărie ca ești foarte prost?

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimanonimy00):

Deci stai 3 ani și jumatate la o specialzare și in ultimul semestru o ușchești de isteț ce ești?
Nu, de slab cu intelectul. Nul.

| Anonimanonimy00 explică (pentru sierra1):

Nu conteaza ce profil termini, eu oricum nu aveam de gând sa continui pe mate-info. Daca ma mut nu diferă deloc, dau bacul tot la BIO, romana și mate, dar mai ușoară.