| SebyRSM a întrebat:

Salut, trec printr-o perioada grea...nici nu stiu de unde sa inecep.

Cand aveam 3 ani, tatal meu a murit intr-un accident de masina... aveam 3 ani deci nu stiam ce se intampla

La varsta de 11 ani mama mi-a zis ca tata traieste, in orasul de langa mine si ca nu m-a vrut niciodata. El s-a despartit de mama cand a aflat ca e insarcinata...

Dar...acum cateva zile am completat actele pentru buletin si am auzit-o pe mama vorbind cu bunicul despre tata. Si asa am aflat ca tata a vrut sa vina sa ma recunoasca in certificat(sau ce se face la certificat) dar mama nu l-a lasat, nu l-a lasat sa ma viziteze, nimic! A facut orice ca sa ma tina departe de el si eu am ascultat-o pe mama...dar acum vreau sa stiu cine e, vreau sa vorbesc cu el!

Va rog! Help me!

Mersi mult

Răspuns Câştigător
| Cristiiiish a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii spui mamei tale ca vrei sa iti cunosti tatal si sa ii faceti o vizita. Pana la urma este dreptul tau sa o faci... dupa daca merge totul bine poti sa il mai vizitezi si sa ii ceri explicatii si mamei tale dar si tatalui despre ceea ce s-a intamplat atunci. poate avea motive serioase sa o Faca. Bafta!