| raresmanolache a întrebat:

Salut tuturor! Cine dintre voi are acum un blog? Si ce credeti despre bloging si blogeri?

Răspuns Câştigător
| zTonia a răspuns:

Eu deocamdata am blog doar pe tumblr, si in mod logic apreciez bloggeri mai ales pentru curajul de a-si exprima sentimentele in atatea moduri si atat de bine (majoritatea)

| Mk01 a răspuns (pentru zTonia):

Laic de la mine!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bloging ul ar trebui lasat in seama celor care se pricep.

| neutrino a răspuns:

Este un capriciu care se poarta, fiecare crezand ca numai asa poate avea o personalitate interesanta.

| Mk01 a răspuns:

În opinia mea bloggeri sunt foarte faini şi îi respect mult.E nevoie de mult efort să filmezi ceva, crede-mă.Eu zic că bloggingul e un hobby destul de plăcut.

Răspuns utilizator avertizat
| Mk01 a răspuns (pentru raresmanolache):

Şi vlogul e tot un blog, numai că e video.Am avut şi eu odată un blog laughing.E destul de greu de întreţinut.