| moldovameaa a întrebat:

Salut tuturor, de trei saptamani m-am cunoscut cu o fata, la inceput era glumeata, radea, chef de vorba, stateam noptiile lungi si vorbeam, dupa am iesit de 3 ori, mi-a dat mesaj cand a ajuns acasa ca s-a distrat de minune, dupa care de o saptamana greu raspunde la mesaje, si ma ignoreaza stiind ca ea este online. are sensul sa ii mai scriu? sau ce sa ii spun? mersi mult (imi place foarte tare de ea, insa ma pot adapta repede si fara ea)

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Daca vezi ca nu mai dai de ea ca nu mai vrea nu o mai pistona las-o in pace ca daca e de tine te va cauta