| MaSHa7798744 a întrebat:

Salut tuturor ma simt si eu singura deoarece parintii si fratele sunt plecati peste hotare eu stu cu bunica si decite ori nu asi deschide netul ea se aseaza in fotoliu si se uita la monitor ce fac eu si la orice miscare a mea ma intreaba ce afac cum ar fi:ma uit la o poza ma intreaba cine e in poza sau vb cu cineva prin sms ma intreaba cu cine vorbesc sau chiar vb pe skype nu ii konvine ba voce persoane,ba ca vb prea tare,nu pot asculta nici muzica ca nu-i place muzica aceasta,,, parca as fi in inchisoare, dar nu-i pot spune ce simt si ca ma enerveaza deoarece ea le spune parintilor minciuni si tata o krede deoarece e bunica din parte tataluisadsadsadcrying(((((

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ce naspa pentru tine sa fi urmarita pas cu pas, asculta muzica la casti nu la boxe sa nu mai poata auzi ce asculti si spune-i ca te deranjeaza,, supravegherea asta,, si ca ai nevoie de intimitate