| NikaLouiz a întrebat:

De ce era asa va fie dor daca era sa plecati peste hotare? ( locuri ceva sau natura )

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

De familie si prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De locuri nu. In strainatate se gasesc locuri mult mai faine ca-n Romania. Poate de anumiti oameni sa-mi fie dor.
P.S. Nu e ciudat cum tu ai formulat o intrebare la viitor folosind trecutul? Zic si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De locuri nu prea, poate dor de oamenii de prin România, în ciuda inculturii români sunt oamenii foarte acizi, glumeți și tupeiști și 100% naturali și asta iubesc eu la ei... happy

| Danişor a răspuns:

Salut! De familie si prieteni.De asta mi-ar fi cel mai dor.Mult noroc happy