| GeoLvIl a întrebat:

Salut, un prieten a dat de dracu' din cauza unor puradei. Totul a inceput cand eram afara si ne-am intalnit cu niste tiganusi. Cei 2 puradei s-au luat de un prieten si altul' i-a luat apararea.
Acum putin timp, s-au intalnit cu aia si cu inca 7-8 tigani. Si au vrut sa-l ia la bataie pe cel care i-a luat apararea prt meu. Eu nu am fost acolo ca sa vad despre ce e vorba, dar voiam sa va intreb ce putem face? Avand in vedere ca sunt tigani si nu se inteleg cu vorba buna.

1 răspuns:
| vanilla80 a răspuns:

Cu poliția nu rezolvi happy, strânge niște băieți, dar vă puteți descurca și în doi... dați în țiganul care-i mai mare și îi conduce pe ăia 7-8, dai să fie la pământ, fug toți. Și dacă-i vorba de bătaie cu țigani nu stați să fie bătut 1, intrați tare-n ei.