| catalin_8409 a întrebat:

Salut, un prieten termina clasa a 8a si vrea sa le ofere tutror profesorilor o invitatie la banchet big grin, si mi-a zis ca vrea cv mai special, un monolog, o rima big grin, raspunsul cel mai bun, si cele mai multe primesc funda, mersi anticipat

1 răspuns:
| KhaleesiD a răspuns:

Poti face o felicitare cu multe culori sau poti desena ceva interesant de exemplu ai putea desena pe fiecare profesoror cum ii vede prietenul tau (exemplu: profesor cu care poti rade mereu il desenezi ca pe un clovn )
Si poti scrie pe langa desen ceva amuzant.
P.S. Daca nu vrei sa desenezi atunci poti cauta pe internet niste poze si le scoti la imprimanta si le lipesti.